kokteyl-organizasyonu

KOKTEYL ORGANİZASYONU

Kokteyl organizasyonuna yaptığınız çoğu organizasyonlarınız da yer verebilirsiniz. Düğün organizasyonunuzda, açılış organizasyonunuzda veya tanıtım organizasyonunuzda… Düğün organizasyonuz da yemekten ve eğlenceden önce sunabileceğiniz gibi başlı başlına bir kokteyl organizasyonu şeklinde de yapabilirsiniz. Açılış yada tanıtımlarınız da gelen davetlerinizle kokteyl organizasyonunuzda sohbet edip küçük ikramlıklar ikram edebilirsiniz.

Kokteyl organizasyonlarının farklı çeşitleri mevcuttur. Oturma düzenli ya da ayakta kokteyl organizasyonu olarak düzenlenir. Kokteyl masalarınızı süslemeli, lake cam ya da birçok farklı çeşitli şekilde kullanabilirsiniz. Fakat kokteyl organizasyonunuz için illa kokteyl masaları kullanmak zorunda değilsiniz. Birden fazla kişinin oturabileceği kokteyl koltukları, sehpalar ve puflarda hem misafirleriniz rahat edecek hem de siz mutlu olacaksınız.

Yapılan kokteyl organizasyonunda misafirlerinize sunulan ikramlarda önemlidir. Kokteyl organizasyonunda farklı şekilde catering hizmeti verilebilir. Garsonlar misafirlere ikramlıkları sunar, ikramlar kokteyl masaların üstünde olabilir , yada hazırlanan bir servis masasına hazırlanıp misafirler kendisi alabilir yada bu sunumların hepsi aynı esnada yapılabilir.

Özel bir gününüzde, iş toplantıları ,açılış ve bir çok organizasyonunuzda kokteyl organizasyonu yapmak istiyorsanız Eğlenceo’yu arayabilirsiniz. Tel: 0212 852 52 78

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir