kokteyl-masasi-kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

kokteyl-masasi-kiralama

21 yıllık organizasyon sektöründe verdiğimiz masa kiralama hizmetinden edindiğimiz bilgiye göre en çok kiralamaya verdiğimiz masa modeli Kokteyl masalarıdır. Oldukça şık ve hoş bir görüntüye sahip olan kokteyl masaları her organizasyonda rahatlıkla kullanacağınız şık masa çeşitlerinden biridir. Gerek fuar, gerek açılış, gerek parti, gerek kurumsal, gerek düğün ve daha sayamadığımız diğer organizasyonlarında rahatlıkla kullanacağınız masa çeşitlerinden biridir kokteyl masaları.
Masanın şık bir görüntüye sahip olması, organizasyon alanında çok fazla yer kaplamaması, uygun fiyatta olması ve sandalyeye ihtiyaç duymaması yani sandalyesiz de kullanılmasından dolayı organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Bilirsiniz organizasyonlarda sandalyeden sonra en çok kullanılan ekipmandır masalar. Organizasyona katılan konuklara rahat bir ortam sunmak isteyen organizasyon düzenleyenleri masa ve sandalye kiralama hizmetine organizasyona katılan konuklara rahat bir ortam sunmaktadır. En çok kullanılan masa modeline gelecek olursak ta ilk başta belirttiğimiz üzere kokteyl masaları.

Organizasyonlarda kokteyl masalarının sıklıkla tercih edilmesi bizlerinde sizlere bu masadan birçok çeşitte ürün sunmamızı sağlıyor. Organizasyonda en çok tercih edilen masa çeşidi olan kokteyl masalarını sizlere birçok modelde sunarak istediğiniz modeli organizasyonunuza kiralamanızı sağlıyoruz. Sizlerde hemen http://www.eglenceo.com/urun-kategori/kiralik-masa-cesitleri/kokteyl-bistro-bar-masasi linke tıklayarak sizlere sunduğumuz kokteyl masalarını inceleyebilir ve hoşunuza gideni, organizasyonunuza uygun gördüğünüzü rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir