kina-organizasyonu

KINA ORGANİZASYONU

 

Kına, gelin adayı bayanlarımızın düğüne adım attıkları evrelerden birisi, belkide en önemlisi olmasıyla birlikte düğünden önce en yorucu kısmıdır.Bu yüzden düğünüzden birkaç gün önce yapılması gerekir.Bu evrede kızlarımız özel olmak ve kendini özel hissetmek ister.

Kına organizasyonu her genç kızın hayali olan bir gecedir. Birçok detayı vardır aslında. Seçilecek olan mekan, çağırılacak kişiler, verilecek hediyelikler , giyilecek bindallı veya şimdilerde kaftan bu detaylardan bazılarıdır. Çok öncelerde kına geceleri gelin evinde birkaç yakını arasında yapılır ailenizde olan kadınların tecrübesiyle çözülürdü,artık geniş alanlara yer verilmeye , düğün salonlarına,hamamlara ,otellere hatta köşk ve yalılarda görkemli bir şekilde yapılmaya başlandı. Bunun ile birlikte kına organizasyonu gelinlerin yoğunluğu ve o dönemdeki streside eklenerek tek başına kına  organizasyonu gerçekleştirmeleri biraz zorlaşıyor. Bir organizasyon firmasıyla anlaşılarak  bu yükü üstünden alıp profesyonel kişilerle anlaşılıp  gelinin en güzel gecesi haline getiriliyor.

Gelinin tercihine bağlı süslenen masalar, sandalyeler, ortamı , kına organizasyonunuzu daha da güzel hale getiren mumlar mekanı güzelleştirecektir.Gelen misafirleri karşılayacak olan hostesler, keyifli zamanlar geçireceğiniz müzisyenler , tarotçu,kına halk dansları ekibi, türk kahvecisi, kına yakan kadınlar ve kına organizasyonunuzu herzaman hatırlayacağınız kamera çekimi misafileriniz ve size unutamayacağınız bir kına organizasyonu sunuluyor.

Kafanızda soru işaretleri varsa mekanınızı nasıl süsleyeceğinize yada misafirlerinizle bu güzel geceyi nasıl özel hale getirebilirim diyorsanız Eğlenceo size fikir verecektir.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir