Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_jlsm13stcvgln42pvigg2o76cq, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/masonry_entries.php on line 32

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/masonry_entries.php on line 32

Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_9ks5dsjoar575jhgmhnv33soq8, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/portfolio.php on line 27

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/portfolio.php on line 27
Düğün Organizasyonu – Eglenceo Organizasyonu

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Ah şu düğünler yokmudur. Organizasyonunu yapmak için çok uğraşırsınız ve birkaç saat içerisinde olur ve biter. Ama siz hiç merak etmeyin sizin yerinize herşeyi düşünecek ve sizin yerinize organize edecek bir firma var işte o firma biziz. Bol ürün çeşidimiz ile sizin tamda hayal ettiğiniz bir organizasyonu yapmak için bekliyoruz. Düğün organizasyonlarında o kadar çok seçenek var ki isterseniz birkaç tanesini sıralayalım. Siz içinden bir tanesini veya birkaç tanesini seçip gelin detaylı bir şekilde konuşalım.

KIR DÜĞÜNLERİ

Ülkemizin ışıl ışıl parlayan bir güneşi ve yemyeşil bir doğası varken neden içerilere kapanalım, gönlümüzce gülüp eğlenip oynayabileceğimiz bidolu kır mekanı, kır düğünü organizasyon alanı var. Buyurun bunlardan bir tanesini seçin ve gerisini bize bırakın. Sizin için tepeden tırnağa bu kır alanının düğün mekanına çevirelim.

BAHÇE DÜĞÜNLERİ

Kocaman bir bahçeniz var. Yazlığınızın, kışlığınız, komşunuzun, akrabanızın, sitenizin bir bahçesi var ama bir türlü değerlendiremiyorsunuz. Buyurun size bir şans. Gelip bu bahçeyi düğün, nişan, kına yapılabilecek bir mekan haline getirebilecek o kadar çok ürünümüz var ki. Depomuzda tiffany sandalyeden, yuvarlak on kişilik masaya, nikah masasından gelin yoluna kadar yüzlerce ürün var. Tamda sizin istediğiniz gibi. İşte bu ürünleri getirip bahçeyi süsleyip size bir kır düğünü, bahçe düğünü mekanı hazırlayabiliyoruz. Haydi ne duruyorsunuz hemen bizi arayabilirsiniz.

SALON DÜĞÜNLERİ

Özellikle kışın çok tercih edilen salon düğünlerinde masa sandalyenin süslenmesi, mekanın giydirilmesi, gelin yolları, nikah masaları ve masa üzeri dekorasyon ve şamdanlar ile şık bir düğün organize etmeye karar verdiyseniz doğru yerdesiniz. İşyerimize gelip showroomumuzda farklı konsept düğün organizasyon ürünlerini görüp seçmeniz sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Günlerce uğraşmanıza gerek yok çünkü hepsi tek adreste hepsi birbirinden farklı seçenekler ile. Bekliyoruz.

KUMSAL DÜĞÜNLER

Gençlerin şu sıralarda çok rağbet ettiği kumsal Düğünleri. Kumsallar gece ayrı güzel gündüz ayrı güzel. Gün batmadan başlayan bir kumsal düğününde maviyi ve kum bejini bir arada görüp geceleyin ise mumlar ile süslenmiş zifiri karanlığı, ay ışığını ve mum ışığını bir arada görebileceksiniz. Eğer ailenizde çok fazla yaşlı yoksa ve sizin kumsal düğünü yapmanıza karışmıyorlarsa gelin size şık bir kumsal düğünü yapalım. Sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlenin.

KAR DÜĞÜNLERİ

Kar düğünü de neymiş demeyin. Eğer kışın evlenmek ve biraz üşümek istiyorsanız bizi arayın sizi Uludağ’da, Kartepe’de karın ortasında buz gibi bir düğün organizasyonu ile evlendirelim.

Beni Yeni Ürünlerden, İndirimlerden, Kampanyalardan Beni Haberdar Et

error: Sağ Tıklama Yasaktır !!