Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_6ait1j9lt0vl3u0rqjunssg229, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/masonry_entries.php on line 32

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/masonry_entries.php on line 32

Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_bev1vgh26n5mb4f7scggvdqk2o, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/portfolio.php on line 27

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in /home/eglence1/domains/eglenceo.com/public_html/wp-content/themes/enfold/config-templatebuilder/avia-shortcodes/portfolio.php on line 27
Yılbaşı Organizasyonu – Eglenceo Organizasyonu

YILBAŞI ORGANİZASYONU

Yılbaşı denilince akla kırmızı renk ve süslenmiş caddeler gelir. Bunun dışında tabiki yılbaşı organizasyonları ve kokteyller ile yeni yıla merhaba partileri gelir. Firmamız yeni yıla merhaba partileri, yılbaşı balosu, yeni yıl kampanya organizasyonları ve bunun gibi yeni yılın tüm organizasyon çeşitlerini yapmaktadır. Yılbaşında en sık kullanılan ürünlerden birkaçı hakkında size bilgi vermek isteriz.

Noel Baba

Noel baba kiralama hizmeti ile hediye servisleri, noel babadan ve noel anneden çocuklara ve yetişkinlere sürpriz hediyeler ve bu hediye dağıtım organizasyonunun yapılması.

Yılbaşı Kokteyl Organizasyonu

Yılbaşının yeni yılın gelmesi ile birlikte şirketlerde yeni yıl kokteyl organizasyonları ve motivasyon organizasyonları ile satışların arttırılması gibi kokteyl organizasyonları yapmaktayız. .

Yılbaşı Balosu

Birçok otelde yapılan yılbaşı balosu ile yeni yıla girmek isteyenlere sürpriz süslemeler, sürpriz animasyon ve dans gösterileri sunmakta ve bu gösterileri organize etmekteyiz.

Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşının geldiğini haber veren Aralık ayından itibaren iç ve dış mekan süslemeler, Yılbaşı çamları, yılbaşı süsleri ile mağazaları, evleri ve işletmeleri süslemekteyiz. .

Yılbaşına Merhaba Partisi

Yılbaşına işyerinde girmek isteyenler veya evde toplanıp parti yapmak isteyenler içinde yılbaşı parti organizasyonu yapmaktayız. Yılbaşında eşi dostu toplayıp bir mangal partisi yada Sıcak şarap organizasyonu mu yapmak istiyorsunuz hemen bizi arayabilirsiniz.

Sokak Satıcıları

Yılbaşının bu soğuk günlerinde sizlere sahlep, boza , sıcak çikolata ve kestane ile merhaba diyecek birkaç panayır satıcısını işletmenize veya evinize alıp davetlilerinize veya müşterilerinize ikram etmeye ne dersiniz. Hadi durmayın bizi hemen arayın ve sizin için seçtiğimiz sokak satıcılarından birkaç tanesini adresinize gönderelim ve davetlilerinize sürpriz yapın.

Beni Yeni Ürünlerden, İndirimlerden, Kampanyalardan Beni Haberdar Et

error: Sağ Tıklama Yasaktır !!