düğün-organizasyon

Nikah Organizasyonu

Evliliğe karar verdiğinizde düğün mü yoksa sade bir nikah mı olsun? diye düşünmeye başlar çiftler. Yada düğünümüzde mi kıyılsa nikahımız evlendirme dairesinde mi ?

Nikah merasimi ayrı yada düğünde de olsa çok heyecan verici bir andır. Sevdiğiniz insanla birlikteliğinizin imzalara dökülmüş hali mutluluk verici… Nikah yapacağınız yeri seçtikten sonra bu mutlu gününüzü fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istediğinizde güzel bir ambiyans olması anılarınızı gülerek hatırlamanızı sağlayacaktır.

Önceden sadece düğün salonlarında yada evlendirme dairelerinde organizasyonu olurken şimdilerde  gösterişli ve dikkat çekici alanlarda nikah organizasyonları düzenlenmeye başlandı. Nikahınızı ister küçük bir cafede, ister otel yada salonlarda hatta kumsalda bile yapabilirsiniz. Bunun için çeşitli süslemeler gerekecektir sizin için. Nikah organizasyonunuzun yapılacağı yere girerken sıralanmış gelin yolları yada kafesli mumlar ve kırmızı halı ,bunun bitişinde bir nikah masası mutluluğa giden yolunuz olacaktır. Romantik ve eğlenceli bir nikah düşüncesindeyseniz nikah yapacağınız yer bu düşüncelere uygun ise mumlar , fenerler ve uçan balonlarla da renklendirilebilir. Hatta nikah organizasyonunuzun sonunda uçan balonları gökyüzüne teslim edebilirsiniz.

Süslenilmiş nikah masalarının yanı sıra kendi başına şık ve gösterişli hürrem modeli nikah masası , fransız nikah masası, figürlü nikah masası ve birçok çeşit mevcut. Hatta şimdilerde moda olan eskilerde sadece yabancı dizilerde gördüğümüz ayakta nikah organizasyonu düzenlemek için nikah kürsüleri de vardır.

Misafirlerinizi nikah töreninizden sonra ufak bir kokteyl de kemancı ile dinletiler sunarak ağırlayabilir yada yemekli nikah organizasyonu hazırlanıp hafif müzikler eşliğinde tercihe göre ses sisteminde çalınan sevdiğiniz müzikler ile bu özel gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Hayalinizdeki nikah organizasyonu için Eğlenceo’yu arayabilirsiniz.  Tel: 0212 852 52 78

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir