dugun-susleme

Nişan Organizasyonu Hakkında Bilgi

 

Hepimizin hayatında içimizi kıpırdatan birileri olmuştur elbet. Sonrasında güzel hayaller kurarak bir yola başlarız. Evlilik teklifiyle başlayan heyecanımız, gelenek gereği kız isteme, nişan ve düğünle sonlanır. Hepsi güzel bir heyecan ve anı olur.

Nişan yapmaya karar verdiğimizde düğünün bir provasını gerçekleştiririz aslında. Nişan hazırlığı düğün hazırlığının bir benzeridir. Belki de tek farkı giydiğimiz kıyafetler. Çağırıcağımız çok dostumuz ,akrabamız varsa bir mekan aramakla başlarız işe , yada tam tersi evimizde bu kutlamayı yaparız. Nişanınızın çok gösterişli olmamasına dikkat etmelisiniz. Düğün organizasyonunuzu sönük bırakmamalı.

Mekanda yapacağınız nişan organizasyonun masa ve mekan düzenlemesi çok önemlidir. Güvenilir ve sizi mutlu eden organizasyon firmalarına kendinizi emanet etmelisiniz. Sandalye süslemeleri, masa süslemeleri, renk seçimleri , müzikler ve birçok şey nişan organizasyonunuzda büyük önem taşır.

Evinizde nişan organizasyonunu gerçekleştirmek isterseniz eğer küçük bir tiyo; Eğlenceo ‘dan şık bir lake masa kiralayıp çikolata masası edinip şamdanlarla süslettikten sonra  arka fonunuz da baş harflerinizin yer aldığı uçan balonlar ile nişan organizasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için Eğlenceo’yu arayabilirsiniz. Telefon Numaramız: 0212 852 52 78

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir