dogum-gunu-organizasyonu

ÇOCUK DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

 

Çocukların eğlenceli dünyası bizi her zaman mutlu eder bazen de şaşırtır. Her şey istedikleri gibi olsun isterler. Doğdukları günden sonra ilk önemli anları hem çocuk hem aile için  bir yaş doğum günü olur. Bir sene boyunca her şeylerine tanık olursunuz ağlamalarına ,düşmelerine, yürümelerine ,diş çıkarmalarına…Bunun ardından sadece senede bir kere olan bu özel günde çocuğunuzu mutlu etmenin yanı sıra sizin ve davet edeceğiniz kişilerinde mutlu olmaları önemlidir.

Aslında çocuk doğum günlerinde sadece çocukların gelmesi tercih edilmesi gerekir. Çünkü bu gün ona özel ve onun arkadaşları olmalı onun eğleneceği bir ortam sağlanmalıdır. Hatta yeteri kadar büyükse kendi davet edeceği kişi listesini kendi bile yapabilir.

Doğum günlerini evinizin yanı sıra ufak bir mekanda ,okulunda yada cafe de de kutlayabilirsiniz. Bu mekanlarda ikram edeceğiniz yiyeceklerde önemlidir. Büyüklerin yanı sıra miniklerinde sevdiği yiyecekleri hazırlamayı yada cateringe hazırlatmayı unutmayın. Hatta onları mutlu edebilecek bir pamuk şekerci kiralayıp sokak satıcılarıyla mutlu edebilirsiniz.

Bu doğum günü organizasyonu çocuğunuza özel olduğu için onun mutluluğu her şeyden daha önemlidir. Pastanızı yaptırdınız ,aile arasında yada tanıdıklarınızı çağırdınız, fakat çocuğunuz arkadaşlarıyla keyifli zamanlar geçirmeli kullanılan renkler onun sevdiği gibi olmalı ve çeşitli aktiviteler olmalıdır. Eğlenceo’dan bir karaoke edinip birlikte şarkı söylemek onları mutlu edecektir. Eğer sitenizin bahçesi uygun yada oturduğunuzun evin bahçesi uygun ise şişme oyunlarla da eğlenceli vakit geçirebilirler. Pinyataları patlatarak içinden çıkan şeker ve çikolataları yakalamaya çalışan miniklerin sevincini görmek ise size mutluluk verir.

Eğlenceo’dan renk renk süslenmiş masa ve sandalyeler, çocuk masa , sandalyeleri, heyecanla gösterilerini bekledikleri sihirbaz, jonglör, kukla, palyaço, süper kahramanlar, keyifli bir şekilde arkadaşlarıyla eğlenmesi için şişme oyuncaklar ve doğum gününün mutluluğunu dans ederek yaşamak için ses sistemi  edinebilirsiniz.

Hayal edilen doğum günü için bizi arayabilirsiniz. Tel: 0212 852 52 78

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir