dogum-gunu-organizasyonu

YETİŞKİN DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

Doğum gününüzü bazen kendiniz organize eder bazen de bir sevdiğiniz tarafından gerçekleştirilir. İlk önce doğum günü nerede ,hangi mekanda olacağı karar verilmelidir. Sevgilinize sürpriz doğum günü düzenlemek istiyorsanız ise, kalpli balonlar, disko topu, romantik mumlar, kemancı ve birçok şey düşünebilirsiniz… Ortak noktası ise eğlenceli ve her yaşınızın unutulmaz geçmesidir. Kendiniz yaptığınız doğum günü organizasyonunuzda sevdiklerinize vermek üzere küçük bir davetiye hazırlayabilir yada hazırlatabilirsiniz. Doğum gününüzde az kişinin olmaması için gelecek davetlilerinizin uygunluğu da önemli tabi.Kişi listenizi hazırlayıp ,yapacağınız mekanı seçip, pastanızı da sipariş verdikten sonra sıra doğum gününüzü yapacağınız mekanda gün boyu eğlenebileceğiniz etkinlikler ve en önemlisi mekan süslemesi kalır. Tabi ki bunun yanı sıra doğum gününüze gelen sevdiklerinize eğlenceli maskeler dağıtabilir onlarla unutulmaz fotoğraflarda çekilebilirsiniz.

Eğlenceo’ya danışarak büyük bir organizasyon düşünüyor fakat yeterli masa ,sandalye ve ekipmanınız yoksa kiralayabilir süslemelerini dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Doğum günü mekanınızı balonlarla süsletebilir, bir müzik sistemiyle davetlilerinizle dans edebilir yada arkadaşlarınızla karaoke yaparak güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Tabi ki bu kadar eğlencenin yanında cateringide unutmayın. Elbet karnınız acıkacak ve bir şeyler atıştırmak isteyeceksiniz.

Bu güzel gününüzü unutulmaz kılmak için bizi arayın. Doğum gününüz kutlu olsun 🙂

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir