parti-organizasyonu

Parti Organizasyonu

 

Sadece önemli günlerde düzenlenir diye biliriz partileri. Doğum günü yada yılbaşı olması yeterli mi sizce parti yapmak için? Mesela kışın soğuğundan sıkılıp içimizi ısıtan yaz geliyorsa eğer ‘yaza merhaba’ partisi neden olmasın, yada yazın sıcağından bunalıp yılbaşının gelmesi heyecanıyla, karın yağmasını da özlediysek ‘kışa merhaba’ partisi…

Parti yapmaya karar verdiniz fakat kimleri çağıracağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bir liste hazırlayın bu parti davetiyeleriniz için size yardımcı olacak ve sevdiğiniz kişileri atlamamış olacaksınız. Mekan uzaklığınızı ve seçimini de iyi yapmalısınız. Herkesin gelebileceği bir lokasyonu seçmenizde fayda var.

Partinizin eğlenceli geçmesi için mekan süslemesi yapmadan geçmeyin. Organizasyonun temasına uygun renkler kullanıp güzel bir mekan olmasına dikkat edin. Işıltılı şamdanlar, mumlar, balonlar, japon fenerleri ve birçok ekipman partinizi güzelleştirecektir.

Partinizde yiyeceklerinizi cateringle çözerek garsonlar servis edebilir yada Eğlenceo’dan servis masaları edinerek açık büfe de yapabilirsiniz. Bu şekilde davetlileriniz yiyecekleri şeyleri kendileri karar verebilir. Davetlilerinize küçük ikramlarla da mutlu edebilirsiniz. Bir kışa merhaba partisi hazırladıysanız Eğlenceo’dan bozacı, sahlepçi, kestaneci yada kışa özel başka bir sokak satıcısı kiralayabilirsiniz.

Partinizin en önemli kısmı eğlence olan bölümüdür. Canlı müzik ya da bir ses sistemiyle konfetiler ve balonlar size eşlik ederken saatlerce dans edebilirsiniz. Ya da hafif bir müzik istiyorsanız kemancı ile misafilerinize güzel bir dinleti sunabilirsiniz. Parti organizasyonunuzun daha da eğlenceli olması için gelen davetlilerinize parti şapkası, parti maskesi yada kaynana dili dağıtmayı unutmayın.

Yapacağınız partiyi hayal ettiyseniz gerçekleştirmek ve tüm ekipmanlar için bizi arayabilirsiniz. Tel: 0212 852 52 78

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir