Palyaço kiralama

Palyaço Kiralama ve Palyaço Hizmeti

Hepimiz çocuk olduk yada hala içimizde bir çocuk olduğunu düşünenlerimiz bile vardır. Çünkü kimse bu ruhu kaybetmek istemez. Çocuğumuzu yada bir yakınımızı lunaparka götürdüğümüzde etrafta dolaşan tanımadık bir yüz sizi mutlu etmeye yeter. Kim mi ? Palyaçolar. Sokakta yürürken bile bir dükkan açılışında karşımıza çıkar ve gülen yüzüyle bizi mutlu etmeye yeter. Sizde sevdiklerinizi bu renkli insanlarla sevindirmek ve güldürmek istemez misiniz?

İster kendiniz palyaço olup, isterseniz bir palyaço kiralama hizmetinden yararlanarak mutlu edebilirsiniz.

Sadece bu yetmez der gibisiniz. Değer verdiğiniz kişinin doğum günü var, sevgililer günü yada sizin için önemli bir günde hediyenizi palyaçoya verip hem hediyenizle hem de mutlu ve renkli palyaço ile kat ve kat yüzündeki gülümsemeyi görebilirsiniz.

PALYAÇOLAR NERELERDE…

Yeni bir dükkan açılışınız var ise palyaçolar müşterilerinizi karşılaşın, firmanızın broşürlerini dağıtsın yada gelen miniklerimize eğlenceli oyunlar sergilesin.

En değerliniz çocuğunuzun doğum günü organizasyonu yada sünnet organizasyonu var ise; arkadaşlarıyla oyunlar oynasın, yüzlerini sevimli boyalar ile boyasın, balonlar ile mutlu etsin.

Piknik organizasyonunuzda davetlilerinizle ilgilensin onlarla dans etsin.

Açılışlarda, doğum günü, yılbaşı ,düğün, piknik ve birçok organizasyonlarda palyoçalarla karşılaşabilirsiniz ve bu herkesin hoşuna gidecektir.

Hepiniz gülmek ve güldürmek istemez misiniz?

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir