organizasyonlara-palyaco-kiralama

Organizasyona Palyaço Kiralama

organizasyonlara-palyaco-kiralama

Organizasyona Palyaço Kiralama

Birçok insanlar başta sünnet organizasyonu olmak üzere günümüzde düzenlenen çoğu organizasyon işlerinde çocuklara keyifli dakikalar yaşatmak, onları organizasyon sırasınca sıkmamak için palyaço hizmetine başvururlar. Organizasyona katılan çocuklara sosis balondan şekiller yapıp hediye eden, çocukların yüzlerini boyayan ve çocuklara ödüllü yarışmalar yaptıran palyaçolar organizasyona katılan çocuklara keyif dakikalar yaşatacaktır. Palyaçolar çocuklarında ilgisini çekmektedir organizasyonunuza kiraladığınız palyaço sayesinde organizasyon alanında çocukların etrafa zarar vermesini önleyebilirsiniz.

Özellikle sünnet organizasyonlarında sıkça tercih edilen hizmetlerden biridir palyaço. Sünnet organizasyonuna sünnet olan çocuğunuzun arkadaşları gelecektir onlara keyifli bir düğün yaşatmak isteyenler palyaço kiralama hizmetine başvurmaktadır.

Peki palyaço kiralama hizmetini nerede bulurum? Derseniz sizlere birçok ekipman ve hizmet sunduğumuz gibi palyaço kiralama hizmeti de sunmaktayız. Organizasyonlarınızda çocukları eğlendirmek ve onlara keyif dolu dakikalar yaşatmanız için profesyonel palyaço kiralama hizmeti sizlere sunmaktayız.

Organizasyonlara palyaço kiralama fiyatı 170 TL’dir.

Hemen Organizasyonlarınıza palyaço kiralamak için bizlere iletişim bölümünden ulaşınız.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir