palyaco-kiralama-organizasyonu

Palyaço Kiralama Organizasyonu

Palyaço Kiralama Organizasyonu

Palyaço günümüzde organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen hizmetlerden biridir. Gerek çocuklara yönelik yapılan bir organizasyonda çocukları eğlendirmek için gerek te açılış organizasyonlarda insanların dikkatini çekmek için kullanılan animasyon ekiplerinden biridir. Özellikle çocuklara yönelik yapılan organizasyonlarda örneğin çocuk doğum günü, sünnet, 23 Nisan, çocuk okulu organizasyonlarda palyaçolar olmazsa olmaz hizmetlerden biridir. Bilirsiniz günümüzde çocuklar palyaçoya büyük bir ilgi göstermektedir birde palyaço ona ilgi gösterince daha bir mutlu ve keyifli oluyorlar. Sizlere sunduğumuz palyaçolar organizasyonlarınızda çocuklara yarışmalar yaparak, sosis balondan şekiller yapıp hediye ederek ve çocukların yüzlerini boyayarak organizasyona katılan çocuklara keyif dolu anlar yaşatmaktadır.

Organizasyonda çocukları unutmamak gerek. Çocukların organizasyonunuzda sıkılmamasını istiyorsanız onlara keyifli dakikalar yaşatacak palyaço hizmetimize başvurmalısınız. Animasyon ekiplerimiz arasında en çok tercih edileni olan Palyaçoyu sizlerde organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Organizasyonlara palyaço kiralama fiyatı 200 TL’dir. Palyaçomuz profesyonel usta palyaçodur. Hemen kiralamak için bizlere ulaşınız…

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir