popcorn-ve-pamuksekerci

Çocuklara Pamuk Şeker Patlamış Mısır Dağıtma

popcorn-ve-pamuksekerci

Yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara yönelik bir etkinlik düzenleyenlere harika bir hizmet önerimiz var. Bilirsiniz çocuklara yönelik yapacağınız etkinliklerde çocuklara muhakkak lezzetli ikramlarda bulunmanız gerekecektir. Bu yazımızda sizlere çocukların çok seveceği güzel, lezzetli ikramlardan 2 tanesini söyleyeceğiz. Bunlardan biri Pamuk şeker diğeri ise patlamış mısır. Bilirsiniz çocuklar pamuk şeker ve patlamış mısıra ayrı bir sevgi gösteriyor. Bu sebeple 23 Nisan’da yapacağınız bir organizasyon veya çocuklara yönelik bir organizasyonda pamuk şeker veya popcorn patlamış mısır güzel bir ikram seçeneği oluyor.

Bizlerde sizlere birçok sokak satıcı ikramları sunduğumuz gibi popcorn, pamuk şekeri de sizlere sunmaktayız. Organizasyonunuzda çocuklara popcorn ve pamuk şeker ikramında bulunmak istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçip bu hizmetimizden yararlanmalısınız. Bu hizmetimizden yararlandığınız taktirde bizler istenilen zamanda organizasyon alanınıza pamuk şeker veya popcorn aracı ve malzemeleri ile geliyoruz daha sonra usta organizasyon alanınızda lezzetli pamuk şeker veya patlamış mısırları hazırlayıp çocuklara ikram eder.

Siz elinizi dahi sürmeden organizasyonda çocuklara lezzetli ikramında bulunmak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşarak sokak satıcıları olan pamuk şekerci ve patlamış mısırcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir