Kına-tahtı-modelleri-ve-kiralama

Kubbeli Kına Tahtı Kiralama

Bilirsiniz ki günümüzde düzenlenen hemen hemen her kına organizasyonuna kına tahtı tercih edilmektedir. Kına tahtı geline şık bir ortam hazırlamak ve bu şık ortamda geline kına yapmak için tercih edilmektedir. Kına düğünlerine kına tahtı kiralamak neredeyse bir gelenek haline geldi. Durum böyle olunca da organizasyon firmaları kına düğünlerinde kullanmanız için birçok kına tahtı modelleri sunmaktadır. Yalnız son zamanlarda kına düğünlerinde en trend, en çok tercih edilen taht modeli Kubbeli kına tahtı olmuştur. Organizasyon firmalarının sunduğu birçok sünnet tahtı modelleri arasında kubbeli kına tahtı kına organizasyonlarına sıkça tercih edilen taht olmuştur.

Kubbeli taht üzerine tül süslemesi yapıldığında diğer tahtlara göre oldukça şık ve kaliteli bir görüntü sunmaktadır. Kına organizasyonun kaliteli ve şık geçmesini isteyen çiftler bu sebeple kına tahtını kubbeli tercih ediyor.

Biz Eglenceo olarak ta sizlere birçok kına tahtı modelleri sunduğumu gibi kubbeli kına tahtını da sunmaktayız. Üstelik tüm kına tahtlarımızın yanına ekstra ücret ile tül süslemesi yaparak daha şık ve daha kaliteli hale getirebiliyoruz.

Ürünler kategorisinden sizlere sunduğumuz taht modellerinin hepsini inceleyebilir ve kınalara en çok tercih edilen kubbeli tahtı 400 TL’ye bizden kiralayabilirsiniz. Hemen taht modellerimizden herhangi birini kiralamak veya kubbeli taht kiralamak için bizlere iletişim bölümünden ulaşınız.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir