Balon süsleme

BALON SÜSLEME

Renkler hayatımızı canlandırıyor öyle değil mi? Sevdiğimiz renkler sevmediğimiz renkler ruhumuz da, hayatımız da birçok şeyi ayırt etmemizi sağlıyor. Etrafta içimizi açan o kadar çok renk var ki. Gökyüzüne baktığımızda mavi ,yada yağmurlu bir havada çıkan gök kuşağı, bir doğum gününe gittiğimizde süslenen balonlar gibi. Evet tek bir renk, sevdiğimiz yada sevmediğimiz… Bir balonda ne kadar güzel duruyor öyle değil mi? O zaman sizde organizasyon işinizde balon süslemeye ne dersiniz ?

Artık her yerde karşımıza çıkıyor dükkanlarda, avmlerde, marketlerde yada yapılan birçok organizasyonlarda. Balonlar her şeyi simgeliyor artık.

İşyerlerinizde ,açılışlarda ,doğum günlerinde, hediyelerinizin yanında, düğününüzde ve birçok yerde kullanabillirsiniz. Balondan bir kapı ve bununla devam eden balondan sütunlar düşünün, renk renk ,misafirlerinizi bu renk şöleninden geçip mekanınıza geldiğini ….

Yüzlerce uçan balonları sevdiklerinizle gökyüzünün rengine uçurabilirsiniz mesela.

Organizasyon işimizin en şık süslemelerinden olan balon süsleme ile organizasyonlarınızı süsleyebilirsiniz.

Yakınlarınıza özel günlerde çiçek yerine kalpten balon demeti yada hediyesinin yanında özel yazı yazılmış sevdiği renkte bir balonda hediye edebilirsiniz.

Firmanızın amblemini balonlara yazdırıp dekorasyon olarak kullanıp yada misafirlerinize hediye verebilirsiniz.

Simgesel balonlar yaptırıp firmanızın açılışında kullanabilirsiniz.(nazar boncuğu vs)

Siz sadece yerinizi ve hayalinizdeki balonu söyleyin yeter. Eglenceo olarak balondan şaheserler yaratabiliriz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir