strec-ortulu-sandalye-kiralama

Streç Örtülü Sandalye Kiralama Organizasyonu

Organizasyonlarına süslenmiş şık sandalye kiralamak isteyenlerin sıkça başvurduğu sandalye çeşitlerinden biride Streç ile örtünmüş sandalyelerdir. Müşterilerin istediği renkte streçlerin plastik kolsuz sandalyelere geçirilerek elde edilen bu sandalye organizasyon işinizde tercih edeceğiniz şık süslenmiş sandalyelerden biridir. Gerek dış mekanda yapılan organizasyonda gerek  iç mekanda yapılacak organizasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz yalnız dış mekanda yağmurlu havalarda kullanımı uygun olmaz. Sandalyelere giydirilen kuma streçlerin ıslanması durumunda kimse sandalyelere oturmak istemez bu sebeple yağmurlu havalarda dışarda yapacağınız organizasyonda tercih etmiyoruz.

Streç örtüyle kapladığımız sandalye kolsuz plastik sandalyedir. Sade bir şekilde çirkin görünse de streç ile kapladığımızda oldukça şık görünmektedir. Şık olduğu gibi oturması da oldukça rahattır.

Streç ile kapladığınız sandalyeyi daha şık ve daha gösterişli kılmak istiyorsanız streçlediğiniz plastik sandalyenin arkasına kuşak bağlayabilirsiniz. Arkasına istediğiniz renkte kurdele şeklinde bağladığınız kuşak  sandalyeyi daha şık kılacaktır.

Sizlerde organizasyonunuza streç örtülü sandalye kiralamak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Biz Eglenceo olarak sizlere kırmızı, beyaz, siyah ve gold renkte streçli sandalye sunduğumuz gibi bunların arkasına isteğinize göre istediğiniz renkte kuşaklarda sizlere sunmaktayız. Dilerseniz sadece streçli sandalye kiralayabilir dilerseniz de streçli sandalyenin arkasına aynı zamanda kuşak bağlamada isteyebilirsiniz.

Hemen bizlere 0212 852 52 78  telefondan ulaşabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir