sokak-saticilari

Sokak Satıcıları Organizasyonu

Sokak Satıcıları Organizasyonu

Organizasyonlarda büyük önem taşıyan ve sıkça tercih edilen hizmetlerimizden biride sokak satıcılarıdır. Konuklara lezzetli ikramlarda bulunmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu hizmetlerden biri olan sokak satıcılarını Eğlence organizasyonu olarak sizlere birçok çeşit olarak sunmaktayız. Yiyecek ( sucuk ekmek, köfte ekmek, pilavcı, popcorn, pamuk şeker, süt mısır, vb.) , İçecek ( çay, kahve, bozacı, limonatacı, gazozcu vb.), Tatlı ( halka tatlısı, lokmacı, tahin helvacı, aşureci vb.) ikramları sizlere sunan Eglenceo dilediğiniz sokak satıcını rahatlıkla organizasyonunuza kiralamanızı sağlamaktadır.

Organizasyonda konuklarınıza ikram etmek istediğiniz sokak satıcısını kiraladığınız taktirde örneğin sucuk ekmek kiraladınız usta sucuk ekmek arabası istediğiniz tarihte ve istediğiniz saatte organizasyon yapacağınız alana gelir ve bu alanda usta sucuk ekmek arabasında lezzetli, taze sucukları pişirerek ekmeğin arasına koyup üzerine domates, yeşillik ekleyerek değerli konuklarınıza ikram eder. Bu şekilde siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulunabilirsiniz.

Bilirsiniz ki günümüzde düzenlenen organizasyonların olmazsa olmazı ikramlardır. Organizasyonunuza katılacak olan konuklarınız organizasyondan sizden bir ikramlar bekler. Sizlerde onları yanıltmamak için Eğlence organizasyonunun sizlere sunmuş olduğu sokak satıcılarından birini organizasyonunuza bulundurmalısınız. Sizlere sunduğumuz sokak satıcılarını detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız https://www.eglenceo.com/urun-kategori/sokak-saticilari linke tıklayabilirsiniz ve organizasyonunuza kiralamak istediğiniz sokak satıcını bizlere ulaşarak kaç kişilik istediğinizi belirterek organizasyonunuza kiralayabiliriz. Bizlerde istediğiniz sokak satıcını taze, lezzetli bir şekilde istediğiniz zamanda organizasyon alanınıza getiririz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir