soyunma-oy-secim-kabini-kiralama

Giyinme Kabini Kiralama Organizasyonu

 

Giyinme kabinleri genellikle giyim fuarları, yeni giyim mağazası açanların tercih ettiği organizasyon ekipmanlarından biridir. Sadece giyim fuarları ve giyim mağazası açılışları için değil aynı zamanda havuz partisi yapacakların veya organizasyonda elbise değişikliğinin rahat bir şekilde yapılması içinde tercih edilen bir üründür.

Kabinlerimiz oldukça büyük ve rahat kabinlerdir. İçine girdiğiniz zaman içinde büyük bir aynası bulunan ve kenarında çıkarttığınız elbiseyi asacağınız elbise askısı bulunan bu giyinme kabinlerinde kıyafet değişikliğinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Biz Eglenceo olarak sizlere istediğiniz adette giyinme kabini sunmaktayız. Dilerseniz 3, dilerseniz 6, dilerseniz de 10 tane hiçbir sıkıntı yaşamadan istediğiniz adet giyinme kabini kiralayabileceksiniz. Giyinme kabini sizlere kurulmuş bir şekilde gelmiyor parçalı halde organizasyon alanınıza geliyor orada getiren elemanımız güzel bir şekilde kurarak sizlere sunuyor. Daha sonra işiniz bittiğinde elemanlarımız gelip parçalar haline getirerek sizlerden geri alıyor.

Giyinme kabinini isterseniz içine ayna, elbise askılığı istemeden kiralayıp içine oy sandığı koyarak seçim kabini yani oy odası da yapabilirsiniz. Ofisinizde, partinizde, ekibinizde olası bir seçim yapmak isteyenler, yani seçim kabini isteyenlere böyle bir hizmette sunuyoruz.

Sizlerde organizasyonunuza giyinme kabini, seçim kabini, oy odası kiralamak istiyorsanız hemen bizlere iletişim bölümünde ulaşmanız veya 0212 852 52 78 numaralı telefondan arayarak giyinme kabini kiralamak istiyorum demeniz yeterlidir. Yetkili arkadaşlarımız sizlere ürün hakkında detaylı bilgiyi vererek organizasyonda kiralamanız için rezervasyonunuz yapacaktır.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir