sokak-iftarina-masa-sandalye

Sokak İftarına Masa ve Sandalye Kiralama

sokak-iftarina-masa-sandalye

Sokak İftarına Masa ve Sandalye Kiralama

Herkesin beklediği 3 ayların en hayırlısı ramazan ayına çok az bir zaman kaldı. Bu ay organizasyon firmaları için yoğun geçen aylardan biridir bu ayda genellikle çoğu belediyeler, kurumlar, şirketler ve kişiler iftar organizasyonları düzenlemektedir. Ramazan ayında iftar organizasyonu düzenleyenlerin ise olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri masa ve sandalyelerdir. İftar organizasyonu düzenlemek için insanların yemek yiyeceği rahat bir oturma alanı oluşturmanız gerekir bu oturma alanını ise masa ve sandalyeler ile oluşturabilirsiniz.

Bizlerde ramazan aylarının olmazsa olmazı masa ve sandalyelerdir düşüncesi ile sizlere ramazan aylarında en çok kullanılan en uygun, en ucuz masa ve sandalyeyi ramazan paketleri olarak organizasyonlarınızda sizlere sunuyoruz. Bu paketlerde ramazan aylarında en çok tercih edilen ve en uygun masa ve sandalyeler bulunmaktadır. Sandalyeler kolsuz plastik sandalyeler olurken masalar ise 4 kişinin rahat bir şekilde oturacağı 70×120 cm dikdörtgen masa ve 10 kişinin rahat bir şekilde oturacağı 180 cm yuvarlak masalardır.

4 Kişilik Ramazan Paketi

  • Fiyat: 18 TL
  • 4 Adet Kolsuz Sandalye bulunur.
  • 1 Adet 70×120 Katlanır dikdörtgen masa bulunur.

10 Kişilik Ramazan Paketi

  • Fiyat: 50 TL
  • 10 Adet kolsuz Sandalye Bulunur
  • 1 Adet 180 cm 10 Kişilik Yuvarlak Masa bulunur.

Sizlerde ramazan ayında iftar organizasyonu düzenlemek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçip organizasyonunuzun masa ve sandalye ihtiyaçlarını ramazan paketlerimizden karşılayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir