organizasyona-varil-kiralama

Organizasyona Varil Kiralama

organizasyona-varil-kiralama

Organizasyona Varil Kiralama

Son zamanlarda yapılan organizasyon işlerinde masa yerine variller tercih edilmeye başladı. Özellikle fuar, açılış, kokteyl gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri haline gelmiştir variller. Varil organizasyonlarda hem masa görevi görmekte hem de dekorasyon görevi. Çoğu insanlar masa olarak varil kiralama tercih ederken çoğu insanda dekorasyon amaçlı varil kiralamaktadır. Genellikle varil kiralayanlar organizasyonun farklı olmasını isteyen kişilerdir. Organizasyonlarda düzenleyen kişi için önemli günlerden biridir bu önemli günün diğer organizasyonlardan farklı olmasını isteyen kişiler ise organizasyona kiralanacak ekipmanları her organizasyona kiralanan ekipmanlar değil de farklı ekipmanlara yöneliyor. Bu ekipmanlardan biride varillerdir.

Kokteyl masası kiralamak isteyenlere güzel bir seçenek olan varili sizlere birkaç renk çeşitliliği ile sunmaktayız. Sarı, Siyah, Beyaz vb. birçok renklerde sizlere sunduğumuz bu varilleri aynı zamanda isteğe göre ekstra bir ücret karşılığı üzerine logonuz, yazı, görsel vb. baskılarda yapmaktayız.

Organizasyona sade renkte varil kiralama fiyatı 67 TL’dir. 67 TL’ye kiralamış olduğunuz varili 1 gün boyunca yani 24 saat boyunca organizasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizlerde organizasyonunuza gerek dekorasyon amaçlı gerek te kokteyl masası olarak varil kiralamak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşarak organizasyona varil kiralaması yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir