katlanir-masa-plastik-sandalye-kiralama

Ramazan Organizasyonuna Katlanır Masa Plastik Sandalye Kiralama

katlanir-masa-plastik-sandalye-kiralama

16 Mayıs Çarşamba günü Ramazan ayının ilk orucunun tutulacağı Ramazan ayına çok az bir zaman kaldı. Ramazan ayında sokak iftarı gibi iftar organizasyonu düzenleyecek kişiler ise şimdiden ihtiyaç listesini oluşturdular. Bu ihtiyaç listesinde masa ve sandalyeler başrol oynamaktadır. İftar organizasyonlarında en çok tercih edilen ekipmanlar masa ve sandalyeler olmaktadır. İftar organizasyonlarında sandalyeler genellikle plastik sandalyeler seçilirken masalarda da en çok tercih edilen katlanır masalardır. Katlanır masalar kurulumu oldukça kolay olduğundan ve fiyatı da uygun olmasından Ramazan ayında sıklıkla tercih edilen masa çeşididir.

Bizlerde Eglenceo olarak sizlere iftar organizasyonlarında en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan plastik sandalyeleri sizlere çok sayıda sunduğumuz gibi katlanır masaları da sizlere hiç adet sıkıntısı olmadan istediğiniz sayıda sunuyoruz. Katlanır masalarımız 70 cm x 120 cm masalardır. Demir ayaklı olup ahşap tablalıdır. Kullanışı oldukça kolay ve sağlamdır.

Peki Katlanır masa kiralama fiyatı nedir?

1 adet Katlanır masa 1 günlük kiralama fiyatı 13 TL’dir.  1 adet Plastik sandalye 1 günlük kiralama fiyatı ise 1,5 TL’dir. Yani 4 kişilik bir takımı yemek masası takımını 18 TL’ye rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Sizlerde düzenlemiş olduğunuz sokak iftarı organizasyonunda ihtiyaç duyduğunuz plastik sandalye ve katlanır masayı kiralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir