fıçı-bar-masasi-kiralama

Ahşap Fıçılar İle Bar Masası

fıçı-bar-masasi-kiralama

Ahşap Fıçılar İle Bar Masası

Bu yazımızda organizasyon işine masa kiralamak isteyen ve bu masanın her organizasyonda kullanılan masalar gibi değil de farklı ve şık olmasını isteyenlere harika bir ürün önerimiz olacak. Bilirsiniz organizasyonların en büyük ihtiyaçlarından biri masalardır. Günümüzde düzenlenen hemen hemen her organizasyon işinde sandalyeden sonra masalar sıklıkla tercih edilmektedir. Lakin masa tercih edenler özellikle evlenecek olan çiftler farklı bir konsept, farklı masa çeşitleri istiyor. Her organizasyonda kullanılan masalar gibi değil de farklı olmasını istiyor. Şimdi sizlere sunduğumuz harika bir masa modelini sunacağınız. Ürünümüz Ahşap fıçılar ile bar masası.

Organizasyonunuza doğallık, farklılık kattığı gibi oldukça şık ve gösterişli kılan ahşap fıçılı bar masası farklılık isteyenler için gerçekten harika bir seçenek oluyor. 2 adet ahşap doğal fıçının üzerine 2×1 metre tablanın konularak kullanıldığı bu masa oldukça da büyüktür. Genelde bar masası olarak kullanılan ahşap fıçılı bar masası kokteyl organizasyonları ve parti organizasyonlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Peki Ahşap Fıçılı Bar Masası kiralama fiyatı nedir?

Ahşap fıçılı bar masası kiralama fiyatı 480 TL’dir. Hemen bizlere iletişim bölümünde ulaşarak sizlerde organizasyonunuza farklı, doğal, şık ve gösterişli bir masa kiralayabilirsiniz.