tiffany-sandalye-kiralama-fiyatlari

Tiffany Sandalye Kiralama Fiyatları

tiffany-sandalye-kiralama-fiyatlari

Tiffany sandalye düğün, nişan, sünnet, kurumsal vb. tüm organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen kiralık sandalye modellerimizden biridir. Özellikle düğün organizasyonlarında sandalye tercihi olarak Tiffany sandalyeler seçilmektedir. Düğünlere en çok verdiğimiz sandalye modelidir. Şık ve kaliteli görünümü ile organizasyon yapacakların sandalye seçimlerinde dikkatini seçmektedir. Tiffany sandalyeyi organizasyonunuza kiralamak istediğiniz taktirde bize iletişimden ulaşmanız yeterlidir.

Biz Eglenceo olarak sizlere organizasyonlarda şık bir sandalye olarak kullanacağınız Tiffany sandalyeyi birçok renk çeşitleri ile sunuyoruz. Pembe, kırmızı, beyaz, gümüş, gold, siyah renklerde sizlere sunduğumuz tiffany sandalyeyi istediğiniz renkte organizasyonunuza kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda Tiffany sandalyeyi organizasyon yapacaklara hem ahşap hem de plastik sunmaktayız. Dileyen ahşap tiffany sandalye dileyen de plastik tiffany sandalye kiralaması yapabilir. Peki tiffany sandalye kiralama fiyatları nedir? Sizlere cevabını verelim;

Siyah, Gümüş, Gold, Beyaz Ahşap Tiffany Sandalye kiralama fiyatı: 7 TL

Kırmızı, Pembe Ahşap Tiffany Sandalye kiralama fiyatı: 12 TL

Beyaz Plastik Tiffany Sandalye kiralama fiyatı: 7 TL

Sizlerde iletişimden bizlere ulaşarak bu fiyatlara organizasyonunuza dilediğiniz tiffany sandalyeyi rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir