maket-pasta-modelleri-kiralama

Maket Pasta Modelleri ve Kiralama

Düğün organizasyonu yapacak çiftler ihtiyaç listesi oluştururken düğün pastası eklemeyi unutmayınız. Biliyoruz ihtiyaç listeniz baya bir kabardı lakin düğün pastası kesmek düğün geleneklerinden biridir. Neredeyse günümüzde düzenlenen birçok düğün organizasyonunda çiftlerin uyguladığı bir etkinliktir.
Bazı çiftler düğün pastası olarak gerçek pasta tercih etse de çoğu çiftler maket pasta tercihinde bulunmaktadırlar. Çiftler daha çok maket pastayı tercih etmektedirler. Bunun sebebi maket pastanın gerçek pastaya oranla oldukça düşük bütçeli olmasıdır. Maket pasta fiyatları gerçek pastaya göre oldukça uygundur. Eğer düğün pastası olarak maket pasta tercih ediyorsanız organizasyon firmanızdan bu ihtiyacınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz ama canlı, özel pasta yaptırmak istiyorsanız bir pastacı bulup erkenden siparişini vermeniz gerekmektedir.

Eğer düğün pastası tercihinizi maket pastadan yana kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizler sizlere düğün organizasyonunda kullanacağınız birbirinden şık maket pastasını kiralamanız için sizlere sunuyoruz. İşte sizlere sunduğumuz maket pasta modelleri ve fiyatları;

5 Katlı Yuvarlak Maket Pasta: Pastanın yüksekliği 100 cm’dir. Pasta 5 katlıdır. Yuvarlaktır ve organizasyona kiralama fiyatı 335 TL’dir.

5-katli-maket-pasta

7 Katlı Yuvarlak Maket Pasta: Pastanın yüksekliği 120 cm’dir. Pasta 7 katlıdır. Yuvarlaktır ve organizasyona kiralama fiyatı 335 TL’dir.

7-katli-maket-pasta

Kare Maket Pasta: Pastanın yüksekliği 100 cm genişliği 50 cm’dir. Pasta 5 katlıdır. Karedir ve organizasyona kiralama fiyatı 315 TL’dir.

kare-maket-pasta

kare-maket-pasta

Sizlerde bu maket pasta modellerimizden herhangi birini organizasyonunuza kiralamak istiyorsanız hemen bizlere ulaşınız.

 

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir