rustik-organizasyonu

Rustik Düğün Organizasyon Ekipmanları

rustik-dugun-dekorasyonu

Rustik Düğün Organizasyon Ekipmanları

Günümüzde son zamanlarda düzenlenen organizasyonlarda özellikle düğün başta olmak üzere sıklıkla tercih edilen dekorasyonlardan biri rustik dekorasyondur. Şık ve gösterişli görünümünün yanı sıra organizasyonlara farklılık katan rustik dekorasyonu çiftlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Çiftler organizasyonunun şık ve gösterişli olmasının yanı sıra diğer düğün organizasyonlarında da farklı olmasını istemektedir bu sebeple de rustik dekorasyonunu tercih etmektedirler.

Peki rustik nedir?

Rustik köy görünüşü veren dekorasyondur. Örneğin saman balyası, ahşap ürünler, fıçı, palet, at arabası tekerleği vb. ekipmanlar ile yapılan dekorasyona rustik dekorasyon denilmektedir.

Biz Eglenceo olarak çiftlerin yoğun ilgisi toplayan rustik dekorasyonuna uygun birçok ekipmanı sizlere sunduk. Düğün organizasyonunuzda rustik modasını yakalayacağınız birçok ekipmanlarımız ile sizlere hayalinizdeki rustik organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Saman balyalarından oturma düzeni, Fıçıdan nikah kürsüsü, Paletten fotoğraf köşesi, antika ürünler ile dekorasyon özel gününüz düğün organizasyonunu oldukça şık ve gösterişli kılacaktır.

rustik-organizasyonu

Sizlerde yapacağınız düğün veya diğer organizasyon işlerinizde rustik modasını yakalamak ve organizasyonun dekorunu rustik yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.