konfeti-makinesi-kiralama

Konfeti Makinesi Kiralama

konfeti-makinesi-kiralama

Konfeti Makinesi Kiralama

Düğünlerde, partilerde, mezuniyetlerde vb. diğer organizasyonlarda ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri konfeti makinesidir. Düğün organizasyonda gelin ve damat mekana girerken, Mezuniyetlerde kepler havaya atılınca, partilerde önemli yerlerde konfetinin patlaması etrafı oldukça eğlenceli kılacaktır. Günümüzde düzenlenen organizasyonlar tamamiyle şov ve gösterişe yönelik olmuştur bu sebeplede günümüzde düzenlenen organizasyonların gösterişli olmasını isteyenler konfeti makinesi kiralama hizmetine başvurmaktadırlar.

Peki Konfeti makinesi kiralama hizmeti nerede bulunur? Organizasyonda konfeti patlatma hizmetini nerede bulurum?

Konfeti makinesi kiralama ve konfeti patlatma hizmetini organizasyonunuzu yapan organizasyon firmasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Bulamadığınız taktirde biz Eglenceo olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Peki konfeti makinesi kiralama fiyatı nedir? Konfeti patlatma fiyatları nedir?

Bizler konfeti makinesini ve bu makineyi çalıştıracak elemanını 740 TL’ye organizasyonunuza göndermekteyiz. Sizler hiç elinizi dahi sürmeden elemanımız makineden istediğiniz zamanda konfetiyi patlatmaktadır.

Konfeti makinesi kiralama hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşmanızdır. Hemen bizlere ulaşarak organizasyonunuza konfeti patlatma şovu yapabilirsiniz.