organizasyona-tabure-kiralama

Organizasyona Tabure Kiralama

organizasyona-tabure-kiralama

Organizasyon işlerinde gelen davetlilere oturma alanı oluşturmak için başvurulan ekipmanlardan biriside taburelerdir. Özellikle kokteyl, bar tarzı organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen tabureler konukların rahat bir şekilde oturup dinlenmesini sağlar. Oturma alanı oluşturmak için en çok kullanılan ekipman sandalyedir  bazı insanlar farklılık olsun diye farklı oturma alanı oluşturacak ekipmanlara bakabiliyor bunlardan biride Taburelerdir. Özellikle beyaz veya siyah amortisörlü tabureler son zamanlarda en çok kiralamaya verdiğiniz ürünlerden biridir. Kokteyl, bar, parti, festival vb. gibi organizasyonlarda tercih edildiği gibi fuar organizasyonu ve açılış organizasyonlarında da sıkça tercih edilen tabure modellerinden biridir.

Tabureyi yapacağınız organizasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz çünkü oldukça rahat olan tabureler konuklara rahat bir oturma alanı oluşturacaktır. Biz Eglenceo olarak sizlere her ürünümüzden birçok çeşit sunduğumuz gibi taburelerden de birçok çeşit sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz tabure modelleri şunlardır;

  • Krom Ayaklı Bar taburesi ( Siyah, Beyaz)
  • Ahşap Bar Taburesi ( Siyah, Beyaz, Venge)
  • Plastik Tabureler
  • Ahşap, Naturel Tabureler
  • Hasır Tabureler

Gibi birçok tabure modelleri, tabure çeşitleri sizlere sunmaktayız.

Sizlerde bunlardan organizasyonunuza uygun olanını kiralamak için yapmanız gereken hemen iletişimiz bölümünden bizlere ulaşmanız ve erkenden organizasyon rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekir. Ödemesini yapıp rezervasyonunuzu açtıktan sonra bizler istediğiniz tarihte istemiş olduğunuz tabureyi sizlere ulaştırıyoruz.

Hemen bizlere ulaşınız.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir