sonsuzluk-koltugu-kiralama

Sonsuzluk Koltuğu Kiralama

sonsuzluk-koltugu-kiralama

SONSUZLUK KOLTUĞU KİRALAMA

Organizasyonlarda önemli hususlardan biride konuklara rahat bir oturma alanı oluşturmaktır. Organizasyonlarda konukları ayakta bekleterek yormak yerine konuklara rahat bir şekilde oturacağı, sohbet edeceği bir oturma alanı oluşturmanız organizasyonunuzu kaliteli kılacaktır. Bu oturma alanını sandalye, tabure, puf, minder ve koltuklar ile oluşturabilirsiniz. Organizasyonlarda oturma alanı için en çok sandalye tercih edilse de organizasyonun çeşidine göre tabure, puf, minder ve koltuklarda tercih edilmektedir.

Bugün sizlere organizasyonunuzda konuklarınıza rahat bir oturma alanı oluşturmanızı sağlayacak harika bir ürün sunuyoruz sonsuzluk koltuğu. 12 kişinin rahat bir şekilde oturacağı ve rahat bir şekilde sohbet edeceği şık ve sonsuzluk işareti şeklinde olan sonsuzluk koltuğu organizasyonunuzda konuklarınıza rahat bir oturma alanı oluşturmanızı sağlamaktadır.

Sizlere sunduğumuz sonsuzluk koltuğu kiralama ücreti 300 TL’dir. Sonsuzluk koltuğunu sizlere siyah ve beyaz renkte sunuyoruz lakin siz farklı bir renk istediğiniz taktirde ekstra bir ücretle istediğiniz renkte kaplama yapılır. Koltuğa 12 kişi rahat bir şekilde arkalı önlü yani çift taraflı oturabilirler. Oldukça rahat bir koltuk olduğu gibi birde şık ve hoş bir görüntüye sahiptir.

Sizlerde organizasyonunuza katılan konuklarınıza oturma alanı oluşturmak için sonsuzluk koltuğu kiralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir