organizasyonlara-fotografci-kameraman

Organizasyona Fotoğrafçı ve Kameraman Kiralama

organizasyonlara-fotografci-kameraman

Organizasyona Fotoğrafçı ve Kameraman Kiralama

Organizasyonlar düzenleyen kişi için önemli, özel günlerden biridir. Bu özel gününü unutulmaz, ilerde hatırlanmasını isteyenler ise fotoğrafçı ve kameraman hizmetine ihtiyaç duyuyor. Özellikle insanların hayatlarında bir kez yaşayacağı düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen fotoğrafçı ve Örneğin düğün organizasyonunuzda düğününüzün baştan aşağıya her dakikasını kayıt alan bir kameraman ve düğünde çok özel kareleri fotoğraflayan bir fotoğrafçı oldukça güzel olacaktır. Çekilen bu fotoğraflar ve videolar ile sosyal medya hesaplarınızda özel gününüze dair kaliteli ve profesyonel fotoğraflar, videolar paylaşabileceksiniz.

Organizasyonunuzu baştan aşağıya her dakikasını çekecek kameraman ve fotoğrafçı hizmetini nerede bulurum? Diyorsanız cevabı Eglenceo’da.

Bizler sizlere organizasyonlarda ihtiyaç duyulan her ekipmanı sunduğumuz gibi fotoğrafçı ve kameraman hizmetini de sizlere sunmaktayız. Bu hizmeti yapacak arkadaşlarımız profesyonel ekipmanları ile profesyonel çekim yapmaktadır. Peki fotoğrafçı veya kameraman fiyatları nedir? Cevaplayalım;

Fotoğrafçı fiyatı 675 TL’dir. Kameraman fiyatı da aynıdır oda 675 TL’dir. Organizasyonuna hem fotoğrafçı hem de kameraman isteyenler 1350 TL bir ödeme yapmaları gerekir. Dilerseniz hem fotoğrafçı hem de kameraman hizmeti dilerseniz de sadece kameraman veya fotoğrafçı hizmeti alabilirsiniz.