buyuk-bakır-mangal-kiralama

Büyük Bakır Mangal Kiralama

buyuk-bakır-mangal-kiralama

Büyük Bakır Mangal Kiralama

Piknik veya açık alanda yapacağınız organizasyonlarda konuklarınıza mangal et ikramında bulunmak istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız ekipmanların başında etleri lezzetli bir şekilde pişireceğiniz mangal geliyor. Organizasyonunuza katılım çok fazla ise küçük mangallar yerine büyük mangal tercih etmelisiniz. Bugünde sizlere piknik veya açık alanlarda yapılacak olan organizasyonlarda, konuklarınıza lezzetli etlerin pişirilip dağıtılması için büyük bakır mangal sunuyoruz. 2 metre uzunluğunda ve oldukça kaliteli bir mangal olan bakır mangal ile sizlerde konuklarınıza ikram edeceğiniz etleri lezzetli ve hızlı bir şekilde pişirip dağıtımını yapabilirsiniz.

Bakır Mangalın ölçüleri şu şekildedir. 2 Metre Uzunluğunda, 50 cm en ve Yerden yüksekliği 100cm’dir. Dilerseniz bakır mangalında yanında aynı zamanda barbekü ustası hizmetimizi de satın alarak organizasyonunuzda siz elinizi dahi sürmeden usta büyük bakır mangalda etleri lezzetli bir şekilde pişirip konuklarınıza dağıtımını sağlayabilirsiniz.

Organizasyonunuza Büyük bakır mangal kiralama fiyatı 540 TL’dir. Buna birde barbekü ustası yani etleri lezzetli bir şekilde pişirecek usta da istediğiniz taktirde bu fiyat 840 TL’yi buluyor. Barbekü ustası fiyatı 300 TL’dir. Dilerseniz sadece büyük bakır mangal, dilerseniz sadece barbekü ustası dilerseniz de hem bakır mangal hem de barbekü ustası organizasyonunuz kiralayabilirsiniz.

Detaylı bilgi veya organizasyonunuza kiralama yapmak için hemen bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir