samdan-kiralama-samdan-modelleri

Masa Üzeri Şamdan Kiralama

samdan-kiralama-samdan-modelleri

Şamdan, organizasyonlarda masa üzeri dekorasyon süsleme olarak sıkça tercih edilen ekipmanlardan biridir. Bilindiği üzere masalar organizasyonların olmazsa olmaz ekipmanıdır düzenlenen her organizasyonda mutlaka masa ihtiyacı duyulur. Masa kiralaması yapıldıktan sonra masayı organizasyonda sade bir şekilde kullanmak istemeyip masaları daha şık bir hale getirmek isteyenler masaların üzeri süslemelerden yararlanıyor. Bu süslemelerden en çok tercih edileni ise şamdanlardır. Başta düğün organizasyonu olmak üzere günümüzde düzenlenen hemen hemen her organizasyonlarda masalar sade bir şekilde kullanılmak yerine üzerine supla, peçetelik, mumluk, ayna ve şamdan konulur.

Biz Eglenceo olarak sizlere birçok masa çeşitleri sunduğumuz gibi bu masaları daha şık kılmanız için gereken birçok şamdan modelleri de sizlere sunuyoruz. Sizlere tek kollu, 3 kollu, 5 kollu gibi birçok şamdan çeşitlerini gold, gümüş ve beyaz renkte sunuyoruz. Sizler organizasyon konseptine uygun şamdan rengini ve şamdan modelini  rahatlıkla bizde bulabilirsiniz. Şamdanları daha da şık kılmak için ise sizlere yapma çiçekli veya canlı çiçekli şamdanlar sunuyoruz. Sizler dilerseniz yapma çiçekli şamdan dilerseniz canlı çiçekli şamdan kiralayabilirsiniz.

Şamdan modellerimizi incelemek için ürünler kategorisinin altında bulunan Çiçek & Şamdan alt kategorine tıklayabilirsiniz. Burada şamdan modellerimizi inceleyebilir ve organizasyonunuza uygun gördüğünüz şamdanı kiralayabilirsiniz. Şamdan kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen bizlere ulaşınız.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir