tabak-bardak-kaşık-kiralama

Tabak, Kaşık ve Bardak Kiralama

tabak-bardak-kaşık-kiralama

Organizasyonlarda ihtiyaç duyacağınız malzemelerden biride tabak, kaşık bardak gibi catering ekipmanlarıdır. Özellikle yapılacak organizasyonda konuklara yemek ikramında bulunulacaksa bu yemeklerin konulması için tabak, yemeklerin yenilmesi için çatal kaşık ve yanına su için bardağa ihtiyaç duyulur. Bazı organizasyon yapacağınız mekanlar sizlere catering hizmeti sunabiliyorken bazı mekanlar ise catering hizmeti ya sunmuyor ya da catering ekipmanları yetersiz kalıyor. Böyle bir durumda ise yapmanız gereken bir organizasyon firmasına ulaşmanız.

Organizasyon firmaları bilirsiniz organizasyonlarda ihtiyaç duyulan her ekipmanı sizlere sunmaktadır. Masa, sandalye, taht, şamdan, nikah masası vb. birçok ekipman sunduğu gibi Catering ekipmanları olan tabak, kaşık, bardak vb. ürünlerde sizlere sunmaktadır.

Biz Eglenceo olarak sizlere organizasyonda ihtiyaç duyduğunuz her ekipmanı sunduğumuz gibi catering ekipmanları olan tabak, kaşık, bardak kiralama hizmetini birçok modelde ve birçok adette sizlere sunuyoruz. Dilerseniz 300 kişilik, dilerseniz 500 hatta dilerseniz 2000 kişilik tabak, bardak, kaşık Eglenceo’da rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

Servis tabağı, yemek tabağı, çorba kasesi, çay bardağı, su bardağı, ayaklı kadeh, tatlı kaşığı, yemek kaşığı vb. organizasyonda ihtiyaç duyacağınız birçok catering ekipmanları Eglenceo’da. Sizlerde hemen ürünler kategorisinden catering ekipmanları alt kategorisine tıklayarak bu ürünlerimizi inceleyebilir ve organizasyonunuza kiralamak istediğiniz taktirde bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir