ramazanda-sokak-lezzetleri-ikrami

Ramazan Organizasyonuna Sokak Satıcıları

ramazanda-sokak-lezzetleri-ikrami

Gelin bu Ramazan ayında yapacağınız organizasyon veya etkinliklerde konuklarınıza birbirinden lezzetli sokak lezzetlerini ikram edelim. Sizlere sunduğumuz 100’den fazla sokak satıcılarından konuklarınıza dağıtmak istediğinizi seçerek ramazan etkinliğiniz de siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza birbirinden lezzetli sokak lezzetlerini sunabilirsiniz.

Ramazan ayı insanların 17 saat aç kaldığı, canının sürekli birşeyler çektiği aydır. Bu ayda düzenleyeceğiniz iftar organizasyonu veya ramazan etkinliğinden konuklarınıza muhakkak lezzetli ikramlar sunmalısınız. Bunun için ise yapmanız gereken web sitemizdeki sokak satıcılarını incelemeniz ve organizasyona uygun lezzeti seçip bizlere ulaşıp bu hizmeti satın almanızdır. Bizden sokak satıcısı hizmeti aldığınız taktirde örneğin konuklarınıza lokma tatlısı ikramında bulunmak lokmacı hizmeti satın aldığınız taktirde bizler organizasyon alanınıza istediğiniz zamanda lokmacı standı, lokmacı ustası ve lokmayı dağıtacak eleman ile birlikte gelip organizasyon alanınızda lokmaları usta lezzetli bir şekilde pişirip dağıtıcı elemanlar sıcak bir şekilde kaplara koyarak konuklarınıza dağıtır yani ikramda bulunur. Bu şekilde siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza lezzetli ikramlarda bulanabileceksiniz.

Sizlerde hemen web sitemizde bulunan sokak satıcılarını inceleyip organizasyonunuzda konuklarınıza dağıtmak istediğiniz lezzeti seçip bizlere ulaşarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hemen bizlere ulaşınız..

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir