limonata-dagitma-organizasyonu

Limonata Dağıtma Organizasyonu

limonata-dagitma-organizasyonu

Limonata Dağıtma Organizasyonu

Bu sıcak aylarda yapacağınız organizasyon işlerinde konuklarınıza ikram edeceğiniz serin ve lezzetli ikramlardan biride limonatadır. Organizasyon alanınızda soğuk bir şekilde muhafaza edilerek, konuklarınıza içleri buz olan bardaklarda ikram edilen limonata konuklarınızı bu sıcak havada bir hayli serinletecektir.
Yaz aylarında yapacağınız organizasyonda konuklarınızı sıcaktan bunaltmamak için onlara serin, soğuk ikramlar sunmalısınız. Zaten bilirsiniz organizasyonda ikramlar olmazsa olmaz ihtiyaçtır. Organizasyonunuz yaz aylarına denk geliyorsa konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetler kesinlikle serin ve soğuk olmalıdır. Limonata bunun için güzel bir seçenektir.

Biz Eglenceo olarak tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere ev yapımı lezzetli, sağlıklı limonata hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti aldığınız taktirde bizler organizasyon tarihinizden 1 gün öncesinden limonatayı lezzetli bir şekilde hazırlıyor ve ertesi gün organizasyon alanınıza standı, dağıtacak eleman, buz, nane, bardak vb. malzemeler ile geliyoruz. Burada dağıtacak eleman limonataları bardaklara buz ve nane eşliğinde koyup konuklarınıza ikram etmektedir.

Siz elinizi dahi sürmeden organizasyonunuza katılan konuklarınıza lezzetli ve serin limonata ikramında bulunabileceksiniz. Hemen limonatacı hizmetimizden yararlanmak, organizasyonunuzda konuklarınıza limonata dağıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.