logo-fracc

EGLENCEO İLE ARTIK SİZLERE DAHA YAKINIZ

 

Eğlence Organizasyonu olarak 20 yıldır organizasyon sektöründe hizmet verip bir çok kaliteli ve şık organizasyon işlerinin altına imzamızı atmaktayız. 20 yılın verdiği tecrübe ile organizasyon işlerinizde hayalinizdeki organizasyonu yapmanızı sağlamaktayız. 3000 m² depomuz ve 1000’den fazla organizasyon ekipmanları ile sizlerin bir organizasyon işinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları rahatlıkla bulmanızı ve organizasyon süresine kadar rahatlıkla kiralamanızı sağlamaktayız.

Her geçen yıl bir hayli gelişen kaliteli ve şık organizasyonlar düzenleyip te  müşterilerini bir hayli mutlu eden Eğlence Organizasyonu her geçen gün büyüyüp sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Sizlere iyi bir hizmet vermek için sizlere daha yakın bulunmamız gerekir. Bu nedenle de siz değerli müşterilerimize daha yakın olmamız için ilk Franchise şubemizi açmış olduk. Beylikdüzü’nde ikinci şubemiz olan Eğlence Organizasyonunun kısaltılmışı olan Eglenceo Organizasyonu ile artık sizlere daha yakınız. Eğlence Organizasyonu olarak ilk Franchise şubemizi açarak sizlere daha yakın olup ve sizlere iyi, kaliteli hizmet vermek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Düğün organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Açılış Organizasyonu ve daha sayamadığımız bir çok organizasyon işlerinizi kaliteli ve şık bir şekilde düzenlemek ve kaliteli bu işte uzman bir organizasyon firması ile çalışmak istiyorsanız sizleri de dilerseniz Bahçelievler’de bulunan ana merkeze dilerseniz de Beylikdüzün’de bulunan şubemize bir kahve içmeye bekleriz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir