acilis-organizasyonu

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Yapmak istediğiniz iş sizin hayalinizdir.Bu hayali gerçekleştirmek için yola çıktığınızda maddi manevi birçok fedakarlıklar yapmaya hazırlıklı olmalısınız. İşyeriniz ile ilgili birçok idari işleri hallettiniz ve para kazanmak istiyorsunuz . Bunun için müşteri , gerekli olan tüketiciye ihtiyacınız var. Benim bu mevkiide olduğumu nasıl duyurabilirim? Yada ürünlerimi nasıl görebilirler? diye düşünüyor gibisiniz. Ama en önemli şeyi unutmadınız mı? Açılış organizasyonu yani Eglenceo. Peki neler mi yapabilirsiniz?

  1. İş yerinizi balonlar ile süsleterek burada bir açılış olduğunu gösterebilir ve sokakta bir şenlik havası yaratarak ilgi odağı olabilirsiniz.
  2. İş yerinizin önüne belediyeden izin alarak bir ses sistemi kurdurabilir ve bir dj eşliğinde burada müzik yayını yapabilirsiniz.
  3. İş yerinizin içini ürün çeşitliliğinize göre süsleyebilir ve bazı ürünleri öne çıkartabilirsiniz.
  4. Açılış günü ya da kampanya günü pamuk şekerci, patlamış mısırcı, macuncu, şerbetçi, bozacı, sahlepçi, kestaneci gibi sokak satıcılarından müşterilerinize ikramda bulunmanız hoşlarına gidecektir.
  5. Açılış günü yada kampanyayı yaptığınız gün palyaçolar, animatörler ile günü daha renkli ve canlı hale getirmelisiniz.
  6. Firmanızın özel logosunun ve telefonunun olduğu baskılı balonlar dağıtarak müşterinin aklında kalmayı garanti edebilirsiniz.
  7. Broşür dağıtmalısınız.
  8. Organizasyonunuza katacağınız bir dans gösterisi, mehter takımı, özel show yapacağınız organizasyona güç katacak, sizi özel ve güçlü kılacak ayrıca rakiplerinizi üzecektir.

İşte organizasyon bu açıdan çok önemlidir. Şimdi gerekli bütçenizi ayırıp bizden yardım isteyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir