tombala-oyunu-kiralama

YILBAŞI PARTİSİ DEV TOMBALA OYUNU KİRALAMA

Yılbaşı akşamlarının olmazsa olmaz eğlencesi olan ve 7’den 70’e herkesin severek, keyifle oynadığı tombala oyununu gelin  bu yılbaşında daha farklı bir şekilde oynayalım. Arkadaşlarınız, aileniz, akrabalarınız veya sevdikleriniz ile birlikte dilerseniz evinizde, dilerseniz bahçenizde istediğiniz bir yerde keyifle oynayacağınız dev tombala sizlere sunuyoruz. Eskiden evlerde oynadığınız dombaladan çok çok daha büyük sizlere sunduğumuz tombala. Tombala kartlarının genişliği 1 metre. Yılbaşı akşamı bir gelenek haline gelen tombala oyununu sizlere daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde yaşamak istiyorsanız bu hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız. Aynı zamanda bu hizmetin yanında dev tombala oyununu oynatacak animatörü de sizlere sunuyoruz. Yani siz hiç elinizi dahi sürmeden keyifli bir yılbaşı tombalası oynayabilirsiniz.

Tombalayı aynı zamanda yılbaşında düzenleyeceğiniz etkinliklerde, partilerde, organizasyonlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilirsiniz böyle aktivitelerde insanların keyif alması önemlidir. Onlara keyifli bir ortam sunmak, eğlenceli vakitler geçirmeniz gerekir. Bunu da yılbaşının oyunu tombala ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlerde yılbaşı etkinliklerinde, partilerinde veya organizasyonlarında dev Tombala oyunu kiralamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir