sucuk_ekmek-standı

SUCUK EKMEK İKRAMI ORGANİZASYONU

Organizasyon düzenleyen kişilerin kafalarında oluşan sorulardan biride, organizasyon işimde konuklarıma ne ikramında bulunsam? Sorusu. Organizasyonu düzenleyen kişi organizasyonuna katılan konuklara oldukça lezzetli ve doyurucu yani konukların açlığını giderecek ikramlarda bulunmak istiyor. Gelin sizlere organizasyonlarınızda konuklarınıza dağıtmak isteyeceğiniz lezzetli ve doyurucu ikramlardan birini bahsedelim;

Lezzetli taze sucukların ustası tarafından lezzetli bir şekilde pişirilerek ekmeğin arasına domates, turşu, yeşillik eşliğinde pişirilmiş sucuklar konularak hazır edilir. Konuklarınızı doyuracak ve oldukça da lezzetli bir ikram olan sucuk ekmek organizasyonlarınızda güzel bir seçenek olacaktır. 20 yıldır birçok sokak lezzetlerini sizlere sunduğumuz gibi sucuk ekmek standını da sizlere sunuyoruz. Bizlere ulaşarak kaç kişilik istediğinizi söyleyip bu ödemesini yaptıktan sonra bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Örneğin 100 kişilik sucuk ekmek hizmetimizi satın aldınız. Biz istediğiniz tarihe çok kısa bir zaman kaldığında sucukları taze, kaliteli marka olan Coşkun mağazalarından alırız sonra organizasyonunuza 2 saat erken Sucuk ekmeğin pişirileceği Stand, Sucuk ekmeği lezzetli bir şekilde pişirecek ustası, Sucuklar, Domatesler, Yeşillikler, Turşular, Ketçap mayonez, pul biber, Tuz, ekmekler ve ustanın hazırladığı sucuk ekmekleri dağıtacak elemanı ile birlikte organizasyon alanınıza getiriyoruz. Usta burada hazırlıklarını yapar ve sizlerin istediği zamanda sucukları pişirip hazır etmeye başlar. Sucuklar organizasyon alanınızda pişirilip, hazırlanıp konuklara ikram edilir.

Siz elinizi dahi sürmeden konuklarınıza hem lezzetli, hem de doyurucu ikramda bulunmak istiyorsanız hemen bizlere iletişimden ulaşarak sucuk ekmek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir