simitci-ve-cayci-organizasyonu

SİMİT VE ÇAY İKRAMI ORGANİZASYONU

 

Sabahları düzenleyecek bir organizasyonunuz var ise veya bir firma sahibiyseniz ve bir sabah işçilerinize güzel bir kahvaltı yaptırmak istiyorsanız Simitçi organizasyonu sizler için güzel bir seçenek olacaktır. Özellik sabahları yapılan bir organizasyonda konuklarınıza simit ikramında bulunarak onlara lezzetli, çıtır çıtır simit ile kahvaltı yapmasını sağlayabilirsiniz. İlla bir organizasyonunuz olmasına gerek yok eğer bir firmanız var ise ve firmanızda çalışan insanları mutlu etmek, onlara kahvaltı ısmarlamak istiyorsanız da simitçi hizmeti güzel bir seçenek olacaktır.

Biz Eglenceo olarak sizlere lezzetli, sıcak çıtır çıtır simitleri simit arabasına koyarak ve bu arabanın başında da simitleri konuklarınıza dağıtacak elamanı ile birlikte sizlere simitçi hizmetini sunuyoruz. Bu hizmetimiz ile siz elinizi dahi sürmeden organizasyonunuzda konuklarınıza lezzetli simit ikramında bulunabilirsiniz. Simiti kuru kuru dağıtmak olmaz bunun yanında içecek olarak güzel gidecek bir ikram daha sunmalısınız. Bu ikramda kesinlikle çaydır. Kahvaltının olmazsa olmazı olan çayı simit dağıtacağınız organizasyonda mutlaka bulundurmalısınız. Muhteşem bir ikili olan simit ve çay konuklarınızı da memnun edecektir.

Sizlere birçok sokak satıcıları sunduğumuz gibi simitçi ve çaycı hizmetini de sunmaktayız. Sizlerde organizasyonlarınızda konuklarınıza lezzetli, sıcak, çıtır çıtır simit ve buna destek olacak güzel bir çay ikramında bulunmak istiyorsanız hemen bizlere iletişim bölümünden ulaşmanız yeterli olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir