serbetci

ŞERBET DAĞITIM ORGANİZASYONU

 

Düğün, doğum günü, festival vb. Organizasyonlarda konuklara sunulan şekerli içeceklerin başında şerbet gelmektedir. Meyan kökü şerbeti, Demirhindi şerbeti, Nar çiçeği şerbeti ve diğer şerbetler insan sağlığına da oldukça faydalı bir içecektir. Kimileri bu şerbeti beğenmese de çoğu insanlar oldukça beğeniyor. Organizasyonlarda da konuklarınıza dağıtacağınız faydalı ve lezzetli şekerli içeceklerinden biridir şerbet. Yazın buzla birlikte soğuk bir şekilde ikram edebilir kışın ise ılık bir şekilde konuklarınıza ikram edebilirsiniz.

Peki Şerbetçi hizmetini nerden bulurum? Şerbet dağıtma organizasyonu nasıl yaparım?
gibi soru işaretleri var ise kafanızda cevabı Eglenceo. Sizlere organizasyonunuzda konuklara ikram etmek için birçok şerbet çeşitleri sunuyoruz. Bunlar Meyankökü şerbeti, Demirhindi şerbeti, Nar çiçeği şerbeti, Vişne şerbeti ve daha aklımıza gelmeyecek birçok şerbet aroma çeşitleri ile birlikte sizlere şerbetçi hizmeti sunuyoruz.
Kaç kişilik isterseniz isteyin profesyonel ekibimiz istediğiniz sayıda şerbetleri lezzetli bir şekilde hazırlarlar.

Şerbetçi hizmetimizden ödemesini yapıp yararlanmak istediğiniz taktirde Şerbetleriniz günü birlik taze ve lezzetli bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan şerbetler bidonlara koyularak organizasyon alanınıza dağıtacak elemanı ile birlikte getirilir. Eleman organizasyon alanında yeniçeri kostümlerini giyer, Şerbet güğümüne bidondaki şerbetleri doldurur daha sonra omuzunda şerbet güğümüyle organizasyon alanınızı gezerek konuklarınıza şerbet ikramında bulunur.

Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir