semazen-gosterisi-hizmeti

Ramazan Organizasyonuna Semazen Gösterisi Hizmeti

semazen-gosterisi-hizmeti

Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte ramazan ayında organizasyon düzenleyecekler şimdiden ihtiyaç listesini oluşturmaya başladılar. Bu ihtiyaç listesinde genellikle masa ve sandalyeler ilk sırada bulunurken diğer ihtiyaçlardan birisi de semazen gösterisidir. Ramazan ayında etkinlik düzenleyip ve konuklara gösteride bulunmak isteyenlere semazen gösterisi güzel bir seçenek olacaktır. Zaten ramazan ayında düzenlenen etkinliklerde genellikle semazen, Hacivat ve karagöz ve aşuk gösterileri sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlerin de ramazan ayında bir organizasyonunuz var ve konuklarınıza gösteride bulunmak istiyorsanız semazen gösterisi sizler için güzel bir seçenek olacaktır.

Semazen gösterisi hizmeti nerede bulurum? Diyenlere ise cevabımız Eglenceo. Biz 21 yıllık organizasyon firması olarak sizlere her organizasyonda olduğu gibi ramazan ayında da düzenleyeceğiniz organizasyonda masa, sandalye, semazen gösterisi vb. ihtiyaç duyulan tüm ekipman ve hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Organizasyonunuza semazen gösterisi istediğiniz taktirde yani organizasyona semazen kiralaması yapmak istediğiniz taktirde bizlere ulaşmanız yeterlidir.  Peki Semazen gösterisi fiyatları ne kadar?

Bizler organizasyonunuza profesyonel semazen grubunu 540 TL’ye yollamaktayız.

Hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşarak sizlerde ramazan organizasyonunuzda konuklarınıza semazen gösterisinden bulunabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir