Renkli-Yer-Minderleri

Organizasyonlara Minder Kiralama

Organizasyonların olmazsa olmazlarından biride organizasyona katılan konuklara rahat bir şekilde oturabileceği oturma alanı oluşturmaktır. Bu oturma alanları günümüzdeki organizasyonlarda her ne kadar sandalye ile yapılsa da bazı organizasyonlarda minderlerde tercih ediliyor. Genellikle dışarlarda yapılan organizasyonlarda yani dış mekan organizasyonlarında minderler sıklıkla tercih ediliyor. Piknik organizasyonu, bahçe partisi organizasyonu, şölenler, festivaller vb. organizasyonlarda sandalyeden daha sık tercih edilmektedir minderler. Minderler sandalyeye göre oturumu daha rahattır. Özellikle yer minderi ve armut minderlere oturmak sizleri oldukça rahat kılacaktır.

Biz Eglenceo olarak sizlere gerek iç mekanda gerekse dış mekanda konuklarınıza rahat bir oturma alanı oluşturmak için birçok minder çeşitleri sunmaktayız. Dış mekanda kullanmanız için Renkli armut minder ve renkli yer minderleri, iç mekanda kullanmanız içinde nostaljik yer minder ve renkli minderler Eglenceo’da. Renkli armut yer minderini iç mekanda da kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek bir renk, dilerseniz birden fazla renk, dilerseniz de karışık renkli armut minder veya yer minderi Eglenceo’da kiralayabilirsiniz. Organizasyonunuz kaç kişilik olursa olsun, diler 500 diler 1000 kişilik hiç sıkıntı olmadan istediğiniz adet kadar minder kiralayabilirsiniz.

Sizlerde organizasyonlarınıza armut minder, yer minderi veya nostaljik minder kiralamak istiyorsanız hemen bizlere iletişim bölümünden ulaşınız.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir