organizasyona-bisiklet-kiralama

Organizasyonda Bisiklet Dekorasyonu

organizasyona-bisiklet-kiralama

Organizasyonlarınıza dekorasyon amaçlı kullanacağınız farklı bir o kadarda şık bir dekorasyon ürününü sizlere sunuyoruz. Bu ürünümüz bisiklettir. Evet yanlış duymadınız küçükken severek bindiğimiz bisiklet. Organizasyona bisiklet ne alaka demeyin, bisiklet organizasyona farklı ve şık bir hava katmaktadır. Son zamanlarda özellikle dış mekanlarda yapılan organizasyonlar dekorasyon ürünü olarak tercih edilen ekipmanlarımızdan biridir. Bisikletin önüne ve arkasına şık bir çiçek sepeti koyup daha sonra bu sepetlere canlı veya yapma çiçekler ile doldurarak bisikleti daha şık bir hale getirip organizasyonunuzda dekorasyon amaçlı kullanmanız için sizlere sunuyoruz.

Bizler sizlere organizasyonunuza şıklık ve farklılık katacak bisikleti 2 modelde sunuyoruz;

  1. Kırmızı Renkli Bisiklet
  2. Beyaz Renkli Bisiklet

Organizasyonlarınızda bazen sıradanlıktan çıkıp farklı şeylere yönelmeniz gerekir. Konuklarınıza her organizasyon gibi değil de farklı bir konsept sunmanız gerekmektedir. Organizasyonuna farklılık isteyenlere güzel bir dekorasyon ekipmanı bisikleti sunuyoruz.
Sizlerde organizasyon mekan dekorasyonunda bisiklet bulundurmak istiyorsanız hemen bizlere iletişimden ulaşarak Bisiklet kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir