paravan-kiralama

Organizasyona Paravan Kiralama

paravan-kiralama

Organizasyona Paravan Kiralama

Organizasyon yapacağınız mekanda bazen duvarda çatlak izleri, herhangi bir yerde çirkin görünen bir görüntü ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Organizasyonda mekanınızda bazı yerleri hem sizin hem de konukların organizasyon süresince görülmemesini sağlamak için paravan tercih edilmektedir. Paravan sayesinde organizasyon alanında görmek istemediğiniz yerleri kolaylıkla kapatabilirsiniz. Özellikle fuar organizasyonlarında hostesin konuklar için çay, kahve, ikram hazırladığı alanı, içeceklerin, yiyeceklerin dışardaki insanlar tarafından görülmesini kimse istemez bu sebeple de organizasyonlara sıklıkla kiralanan ekipmanlardan biride paravanlardır.

Organizasyonlarda ihtiyaç duyduğunuz paravanı organizasyon firmalarından organizasyon süresine kadar kiralamanız mümkündür. Organizasyon firmaları sizlere birçok ekipman sunduğu gibi ihtiyacınız olan paravanı da sunacaktır. Biz Eglenceo olarak sizlere 2 model paravan sunmaktayız. Bu Paravanlarımız şunlardır;

  1. Kumaş Paravan
  2. Ahşap Paravan

Paravanın uzunluğu 2 metre yüksekliği ise 180 cm’dir. Paravan katlanılabilme özelliği sayesinde organizasyonlarınızda kullanmanız oldukça rahattır. Peki organizasyona paravan kiralama fiyatı ne kadardır?

Kumaş Paravan kiralama fiyatı 72 TL, Ahşap Paravan kiralama fiyatı ise 60 TL’dir.

Sizlerde bu paravan çeşitlerimizden dilediğinizi organizasyonunuza kiralayarak organizasyon alanınızda görmek istemediğiniz yerleri kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir