golgelik-tente-kiralama

Organizasyona Gölgelik Tente Kiralama

golgelik-tente-kiralama

Organizasyonlarda masa ve sandalyenin dışında ihtiyaç duyacağınız önemli ekipmanlardan biride Gölgelik, tentelerdir. Yaz aylarında düzenlediğiniz organizasyona katılan konuklarınızı kavurucu güneş sıcaklığından veya yağmurlu bir havada konuklarınızı yağmurdan korumak için ihtiyaç duyacağınız bu ekipmanı Eglenceo’da rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Konuklarınızın organizasyon sırasında kavurucu sıcaklardan ve yağan yağmurdan etkilenmesini istemiyorsanız Gölgelik Tente kiralama hizmetimiz sizler için güzel bir seçenek olacaktır.

Gölgeliklerimiz oldukça sağlam ve kalitelidir. Üstelik hiç adet sıkıntısı yaşamadan kaç adet isterseniz rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

Peki gölgelik tente organizasyona kiralama fiyatı nedir? Diyorsanız cevaplayalım;

Organizasyonlarınıza 1 günlük gölgelik tente kiralama fiyatı 150 TL’dir. Organizasyona masa ve sandalye kiralaması ile birlikte gölgelik tente de kiralayabilirsiniz. Ekstra Nakliye ve hamaliye ücreti alarak organizasyon alanınıza istediğiniz zamanda getirip burada kurulumunu yapıyoruz.

Sizlerde düzenleyeceğiniz organizasyona katılan konukları olumsuz hava şartlarından korumak ve onlara rahat bir ortam yaratmak için ihtiyaç duyacağınız gölgelik tenteyi kiralamak için hemen bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.