plastik-sandalye-kiralama

Kollu Kolsuz Plastik Sandalye Kiralama

plastik-sandalye-kiralama

Organizasyonlara kiralamaya verdiğimiz sandalye çeşitlerinden biride Plastik sandalyelerdir. Sıradan, basit ve açık alanda yapılan organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen bu sandalyeler aynı zamanda uygun fiyatları ile insanların organizasyonlarda ilgisini çekiyor. Kiralık Sandalye çeşitleri arasında fiyatı en uygun sandalye modelimizde plastik sandalyelerdir. Özellikle sokak iftarlarında, cafelerdeki derbi maçlarında, cenazelerde, asker eğlencesinde vb. organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen plastik sandalyelerimiz Ramazan ayında en çok kiralamaya verdiğimiz ürün oluyor.

Bizler sizlere kollu ve kolsuz plastik sandalye olarak 2 model sunuyoruz. İnsanlar genellikle organizasyonlarda çok yer kaplamadığı için ve fiyatı kolluya göre biraz daha uygun olduğu için kolsuz plastik sandalyeleri tercih etmektedir. Kolsuz Plastik sandalyeler kollu plastiğe göre daha az yer kaplamaktadır.

Peki plastik sandalye kiralama fiyatı nedir?

Plastik sandalyelerin kiralama fiyatı şöyledir;

  • Kollu plastik sandalye kiralama fiyatı: 2 TL
  • Kolsuz plastik sandalye kiralama fiyatı: 1,80 TL

Üstelik istediğiniz adet kadar plastik sandalye kiralama yapabilirsiniz. Dilerseniz 100 dilerseniz 500 dilerseniz 1000 ve hatta dilerseniz 5000 adet plastik sandalyeyi sıkıntısız, sorunsuz bir halde Eglenceo’da kiralayabilirsiniz. Sizlerde organizasyonlarınıza plastik sandalye kiralamak istiyorsanız hemen bizlere iletişimden ulaşarak kiralama yapabilirsiniz.